Aj firma môže prekvapiť darom

Máte už dosť pier a príveskov? Firemné darčeky nemusia byť klišé. Viete si spomenúť, kedy naposledy ste od nejakej firmy dostali darček, ktorý vám naozaj spravil radosť? Obdarovať zamestnancov, partnerov či zákazníkov je jedna vec. Naozaj ich príjemne prekvapiť, potešiť, a zároveň pritom neminúť polročný budget, je však niečo iné. Pre tých, ktorí si nad týmto lámu hlavu, som začala s Fajnou pre firmy.

Fajna

Fajna je voňavá súhra lieskovcov, čokolády, ryžového sirupu, kokosového oleja a ďalších dobrôt zmiešaných do lahodného krému. Vyrábam ju na Slovensku podľa unikátneho domáceho receptu. Skvele si rozumie s palacinkami, wafflami aj ovocím a na úplne iný level posúva aj raňajkové jogurty či kaše. Prvochutnačov zvyčajne prekvapí špecifickou štruktúrou, v ktorej príjemnú čokoládu dopĺňajú chrumkavé oriešky. Celkovo chutí ako... ťažko to opísať slovami, veď skúste ochutnať a uvidíte.

Ako vyzerá pre firmy

Pri firemných objednávkach je samozrejmosťou personalizovaná etiketa. Či už to bude logo, poďakovanie alebo špeciálny odkaz, stačí dať vedieť svoju predstavu a o všetko sa postarám. Ak by ste sa náhodou s vymýšľaním etikety trápili, pokojne mi dajte vedieť a prídeme na niečo spolu. Môžete ma kontaktovať mailom alebo telefonicky. Preberieme vaše predstavy, doladíme všetky detaily a v dohodnutom termíne vám zaklope kuriér s fajnovou nádielkou.

Martina
+421 915 338 973
info@fajna.sk

Referencie

Výrobky značky Fajna sme sa rozhodli ponúknuť našim klientom a zamestnancom ako vianočný darček. Každý rok sa snažíme našich firemných klientov zaujať niečím novým, na čo len tak skoro nezabudnú. A určite sme urobili dobre. Po novoročných sviatkoch nám väčšina klientov zavolala a pýtali sa odkiaľ sme mali takú vynikajúcu pochúťku. Fajnu vrelo odporúčam nielen na domáce použitie, ale aj ako darčekový predmet do firemnej sféry.

Ján Gréner, Jazyková škola IC-Centre

Martinka, rada by som Vám, v menej celej spoločnosti Leadec s.r.o., poďakovala za chutnú pochúťku. Dostala som od kolegov na Vašu FAJNU iba pozitívne ohlasy. :-) Ďakujeme aj za rýchlu reakciu, perfektnú dodávku a ústretovost. Verím, že sa vidíme aj v budúcnosti. Želám Vám veľa úspechov.

Jarmila Havliková, Leadec s.r.o.

So značkou Fajna máme veľmi dobrú skúsenosť. Hľadali sme zaujímavý a chutný Vianočný prezent pre klientov nášho Golem Clubu Relaxx. Fajna je rozhodne zdravšou alternatívou podobných maškŕt a vďaka možnosti personalizovaného odkazu na viečku sme dokázali vytvoriť veľmi milé a vtipné prepojenie s fitness a cvičením. :-) Klienti darček prijali s radosťou a následné ohlasy boli tiež veľmi pozitívne. Fajnu môžem jedine vrelo odporučiť! Ďakujeme aj za veľmi príjemný a ochotný prístup a spoluprácu.

Mária Dzureková, Golem

Na odporúčanie kamarátky sme sa s firmou rozhodli objednať Fajnu ako darček pre našich klientov. Nebol problém mať vlastné logo na papieri, ktorý je na vrchnáčiku balenia, ani zásielka do ČR. Od objednávky po dodanie prebehlo všetko ľahko. Radi objednáme opäť, zásoby sa nebezpečne rýchlo míňajú.

Zuzka Hodaňová, Rezidence u zámku

Páči sa nám toto sladké a zdravšie potešenie, preto sme sa rozhodli Fajnu darovať svojim zamestnancom. Malo to veľký úspech, kolegovia boli potešení a pekné bolo aj naše logo na etikete. Boli sme veľmi spokojní s prístupom a expresne rýchlym dodaním, ďakujeme.

Any Zemáneková, R+R Fitness

Fajne sme objednali do vianočných balíčkov pre našich klientov. Páčilo sa nám obrandovanie, a tiež priateľský prístup pri procesovaní objendávky. Fajne chutili, klienti boli potešení a majitelia spoločnosti tiež. Dobrá voľba!

Zuzana Majvitorová, LCD Partner a mobilný servis