Keď svadba chutí

Svadobná Fajna vznikla viac-menej spontánne – hľadaním originálnych darčekov pre svadobčanov, ktoré potom nezapadnú prachom niekde v šuplíku.

Fajnová domáca maškrta

Fajna je domáci lieskovcovo - čokoládový krém, v ktorom hlavné úlohy hrajú lieskovce, čokoláda, kokosový olej, ryžový sirup a kakao pod taktovkou poctivej domácej receptúry. Na svadby sú Fajne stvorené pre tých, ktorí hľadajú zaujímavé domáce a handmade vecičky ako výslužky alebo malé pozornosti, či poďakovania pre svadobných hostí. Fajna zároveň skvelo chutí, a tak zaručene poteší každého.

Ako Fajna vyzerá na svadbe

Pri svadobných objednávkach majú Fajne personalizované etikety a každá fľaštička je previazaná mašličkou, či už jutovou v prírodnej hnedej alebo saténovou, ktorá je zladená s etiketou, aby všetko pekne sedelo. Rada posielam jednu vzorku vopred na ukážku, aby bolo na svadbe všetko tip-top, a tak zaistíme maximálnu spokojnosť všetkých.

Ako objednať Fajne na svadbu

Nižšie je uvedený odkaz na online formulár, prostredníctvom ktorého je možné Fajne jednoducho, šikovne a prehľadne objednať. V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kľudne kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.