Keď svadba chutí

Miesto rezervované, šaty vybavené, večera dohodnutá? Ostávajú detaily, ktoré podčiarknu tento výnimočný deň a jedným z nich býva aj drobnosť, ktorá poteší svadobčanov. Ako to však vymyslieť tak, aby to nebola nejaká zbytočnosť, ktorá iba zapadne prachom niekde v šuplíku? Malá nápoveda: táto drobnosť sa môže dať zjesť (a ak chutí ako orieškovo-čokoládová symfónia, tak to je len bod plus). Veď to, že láska ide cez žalúdok sa predsa len nehovorí len tak.

Fajnová domáca maškrta

Fajna je domáci lieskovcovo-čokoládový krém, v ktorom hlavné úlohy hrajú lieskovce, čokoláda, kokosový olej, ryžový sirup a kakao pod taktovkou poctivej domácej receptúry. Na svadby sú Fajne stvorené pre tých, ktorí hľadajú zaujímavé domáce a handmade vecičky ako výslužky, malé pozornosti, či poďakovania pre svadobných hostí.

Ako Fajna vyzerá na svadbe

Pri svadobných objednávkach majú Fajne personalizované etikety a každá fľaštička je previazaná mašličkou, či už jutovou v prírodnej hnedej alebo saténovou, ktorá je zladená s etiketou, aby všetko pekne sedelo. Rada posielam jednu vzorku vopred na ukážku, aby sme sa uistili, že na svadbe bude všetko tip-top.

Ako objednať Fajne na svadbu

Nižšie nájdete odkaz na online formulár, cez ktorý si môžete vybrať dizajn etikiet, vidieť predbežnú cenu a samozrejme aj Fajne jednoducho a prehľadne objednať. Máte nejaké otázky alebo špeciálne požiadavky? Napíšte mi e-mail alebo zavolajte a všetko preberieme.